image_291_25_v2.jpeg

Liečba porúch erekcie novou lineárnou rázovou vlnou - LSTC-ED

Novou metódou liečby je terapia rázovými vlnami špeciálnou lineárnou sondou / LSTC /.

Rázová vlna je extrémne silný impulz, ktorý sa šíri formou kmitajúcej vlny. Rázové vlny sú šokové vlny charakteristické kolísavou zmenou tlaku, vysokou amplitúdou a neperiodicitou.

Vlny prenášajú energiu z miesta vzniku do vzdialených oblastí. Akustické rázy prenikajú do tela bez akéhokoľvek poškodenia kože a pre terapiu ich používame niekoľko tisíc.

Aplikácia lineárnej rázovej vlny nízkej intenzity vyvolá novotvorbu ciev a významne zlepší krvné zásobenie penisu. Vďaka nej opäť dosiahnete kvalitnú erekciu.

Erekciu liečime pomocou novej generácie prístrojov s lineárnou sondou, vďaka ktorým terapia pôsobí po celej dĺžke penisu. Sme jediné pracovisko na Slovensku, ktoré používa nový Bostonský protokol, ktorý bol publikovaný a doporučený na kongrese Americkej urologickej asociácie v roku 2017 v Bostone. To je hlavná výhoda oproti starším metódam, ktorých úspešnosť je iba polovičná. Vďaka novej technológii je naša liečba úspešná až v 78,8 % prípadov.

PODROBNOSTI O LIEČBE

  • absolvujete 4 sedenia
  • každé sedenie trvá 15 minút
  • liečba je bezbolestná a neinvazívna
  • nemá vedľajšie účinky
  • nie je potrebná anestézia

Pozrite si ako prebieha liečba:

Kompletné vedecké informácie si pozrite tu

Cenník
Kúra LSTC pre erektilnú dysfunkciu 1100 €
Opakovaná kúra LSCT u nás registrovaného pacienta 800 €
Ročný intenzifikovaný režim podpory erekcie / tuning hladiny testosterónu + 12 sedení LSCT + 1 balenie liekov na podporu erekcie mesačne/ 3000 €