/Emsella_2_zeny_1.jpg

Elegantná liečba úniku moču po pôrode

Únik moču, prípadne aj stolice po pôrode je spôsobený mechanickým poškodením svalov a väzív panvového dna pri prechode dieťaťa pôrodnými cestami. V tomto procese vieme čerstvým mamičkám účinne pomôcť sériou sedení na elektromagnetickej stoličke EMSELLA. Ide o jedinú reálne neinvazívnu a účinnú metódu elektrorehabilitácie panvového dna a jeho zvieračov.

O čo ide pri tejto liečbe ?

  1. Po usadení sa na EMSELLU pocítite  silné kontrakcie svalov panvového dna / cvičíme za Vás /.
  2. Vďaka týmto silným sťahom Vášho vlastného svalstva, ktoré za Vás v úvode vykoná EMSELLA si uvedomíte, ktoré svaly treba doma cvičiť.
  3. EMSELLA za Vás vykoná v sérii terapeutických sedení obnovu činnosti a posilnenie svalov panvového dna , zvieračov močovej rúry / zlepšenie držania moču /  a zvieračov konečníka / zlepšenie úniku stolice /.
  4. Liečba je komfortná - stačí sa posadiť na stoličku, netreba sa ani vyzliekať z bežného ošatenia. Stačí si dať dole kabát. Ak máte len tenké vložky, tieto si môžete ponechať.
  5. Výsledkom liečby je obnova schopnosti udržať moč a zlepšenie sexuálneho života súbežným spevnením vagíny a svalov panvového dna.
  6. Treba absolvovať kúru 6 sedení , jedno alebo dve sedenia týždenne. Jedno sedenie trvá cca 20 minút. 

    

    

    

Cenník
Cena za liečebnú procedúru 330 €