Urológia

Zväčšenie / augmentácia / penisu

Zväčšenie / augmentácia / penisu

Zväčšenie / augmentácia / penisu.

Naše pracovisko využíva bezpečný britský protokol injektáže kyseliny hyalurónovej, ktorá umožňuje pacientom bezpečneveľmi efektívne zväčšiť obvod / hrúbku / penisu prakticky ihneď. Vďaka unikátnej technológii môžeme zväčšiť nielen hrúbku ale aj viditeľnú dĺžku penisu, vďaka pôsobeniu hmotnosti injikovanej látky, vedúcej k efektívnemu predĺženiu penisu a k zábrane jeho retrakcie do podkožia.

Kyselina hyalurónová je bezpečný produkt, ktorý sa používa viac ako 20 rokov, prevažne na augmentáciu častí tváre a prsníkov. Kyselina hyalurónová je telu vlastná látka , ktorá vypĺňa priestor medzi bunkami kože, spoluurčuje hebkosť, hladkosť a hustotu kože.  Zákrok trvá menej ako 30 minút a je vykonávaný certifikovaným lekárom – urológom  nášho centra, ktorý má vďaka mnohoročnej praxi operatéra skúsenosti a znalosti anatómie penisu. Bezpečnosť a vysoká efektivita umožňuje zväčšiť penis aj mužom, ktorí mali obavy z chirurgických metód zväčšovania penisu , ktoré sú zaťažené vysokým percentom komplikácií a nízkou efektivitou. Vďaka tomu, že kyselina hyalurónová je telu vlastná látka, sú vedľajšie neželané účinky tejto metódy veľmi zriedkavé a výsledok je plne reverzibilný. To znamená, že ak by došlo k zväčšeniu penisu do neželateľných tvarov alebo rozmerov, po čase sa veľkosť a tvar penisu ustália na pôvodných východiskových parametroch. Výhodou tejto procedúry je aj skutočnosť, že je ide o reálne účinnú metódu , na rozdiel od neúčinných tabletiek na „zväčšenie penisu“  alebo rôznych naťahovacích pomôcok , ktoré sú nielen neúčinné ale často aj zdraviu škodlivé a zbytočne  konzumujúce čas klienta.

Ako prebieha procedúra ?

1. krok : Detailná konzultácia s certifikovaným lekárom centra s prediskutovaním všetkých aspektov augmentácie penisu.

2. krok : Po aplikácii lokálneho anestetika aplikácia látky a modelácia penisu. 

3. krok  : Sexuálna abstinencia po dobu 1 týždňa.

Výsledkom zväčšenia penisu  kyselinou hyalurónovou je zvýšenie sebavedomia u mužov s malým penisom, alebo aj u mužov s normálnym penisom, ktorí si želajú väčší penis, zlepšenie kvality života, partnerského vzťahu a sexuálneho života. Vítaným a žiadaným efektom je odstránenie pocitu neistoty a menejcennosti, ktorý pociťujú mnohí muži v súvislosti s veľkosťou svojho penisu.

 

Cenník :

Konzultácia vrátane testovacej mini procedúry s 1 ml látky

400 Euro

Prvá procedúra s 10 ml látky

2600 Euro

Pokračujúca procedúra s 10 ml látky

2400 Euro

Pokračujúca procedúra s 15 ml látky

3400 Euro

Pokračujúca procedúra s 20 ml látky

4400 Euro

Pokračujúca procedúra s 30 ml látky

6000 Euro