Urológia

Únik moču po pôrode

Únik moču po pôrode

Únik moču, prípadne aj stolice po pôrode je spôsobený mechanickým poškodením svalov a väzív panvového dna pri prechode dieťaťa pôrodnými cestami. V tomto procese vieme čerstvým mamičkám účinne pomôcť sériou sedení na elektromagnetickej stoličke EMSELLA. Ide o jedinú reálne neinvazívnu a účinnú metódu elektrorehabilitácie panvového dna a jeho zvieračov. 

O čo pri tejto liečbe ?

1. Po usadení sa na EMSELLU pocítite  silné konktrakcie svalov panvového dna / cvičíme za Vás /.

2. Vďaka týmto silným sťahom Vášho vlastného svalstva, ktoré za Vás v úvode vykoná EMSELLA si uvedomíte, ktoré svaly traba doma cvičiť.

3. EMSELLA za Vás vykoná v sérii terapeutických sedení obnovu činnosti a posilnenie svalov panvového dna -zvieračov močovej rúry / zlepšenie držania moču /  a zvieračov konečníka / zlepšenie úniku stolice /.

4. Liečba je komfortná - stačí sa posadiť na stoličku, netreba sa ani vyzliekať z bežného ošatenia. Stačí si dať dole kabát. Ak máte len tenké vložky, tieto si môžete ponechať. 

5. Výsledkom liečby je obnova schopnosti udržať moč a zlepšenie sexuálneho života zábranením ochabnutia vagíny a svalov panvového dna.

6. Treba absolvovať kúru 6 sedení , jedno alebo dve sedenia týždenne. Jedno sedenie trvá cca 20 minút. 

Cena liečebnej kúry je 600 Euro. Vzhľadom na vysokú účinnosť metodiky mamičkám do jedného mesiaca po pôrode poskytujeme 50% zľavu !!!  Liečba nie je hradená zo zdravotného poistenia. 

Objednajte sa pracovisko Bratislava : 0915 422 220, pracovisko Piešťany : 0948 770 111